aktualizováno: 28.08.2019 16:11:12 

Chovatelská stanice   DANIELA´S  GENUS

 

Kynologii se věnuji od roku 1978, kdy jsem dostala svého prvního psa, fenku německého ovčáka EXU bez PP. Složila jsem s ní zkoušky ZM, ZVV1, ZVV2 a zůčastnila se spousty  závodů, včetně vylučovaček na MR mládeže a Přeborů branného víceboje kynologů. 

Další pes byl již s průkazem původu, a to fenka velkého knírače Dixy Dlouhý dům, kterou jsem si přivezla v roce 1983 z Opavy od chovatele p. Zdražila. Po ní jsem si nechala psa Ch.Illa Dlouhý dům v r. 1989 a k němu přibyla ve stejném roce malá kníračka P+S Bina Artex od p.Radovesnické. 

Kníračům jsem věrná dosud, jen jsem změnila barvu.:o) V r. 2004 jsem si přivezla malou černostříbřitou kníračku Agnes Happy Mafian od p.Světelové z Č. Budějovic. 

Ke kníračům  jsem si přivezla v r.1994 svou první fenku čínského chocholatého psa Lee - Lyn Van Jo Van od p.Vajcíkové ze Slovenského Kl'ačna a nedlouho po ní Carmen Van Jo Van. A smečka se začala rozrůstat......:o)

Taky musím napsat o dalších mých báječných psech, které jsem měla a již nejsou mezi námi.:o(

Velký knírač Farro Bitt box, jihoruský ovčák Atys Askania Genus, pit bull terrieři  Klauzer's  Kelly, Frank, Kid a Lady Gajdosechs, bullterierka Amita D'áblův dech a čínská chocholatá fenka Atlanta Daniela's Genus.

Chovatelskou stanici vlastním od roku 1986, původní název DIDA. Od roku 1996 s mezinárodním názvem DANIELA'S GENUS.
 
 

 

TOPlist